Контактирајте нас

Фујиан Нев Иињиа Пумп Цо., Лтд.


Додати:Но.68 Саијианг Нортх Роад, Саики зона економског развоја, Фуан, Фујиан, Кина

Тел:+86-593-6558888

Е-маил:салес-сх@ињиа.цом

Веб:ввв.иињиапумп.цом
Пошаљи упит